Synova – dla bezpieczeństwa dzieci i seniorów

Synova – dla bezpieczeństwa dzieci i seniorów

Chociaż trudno omówić wszystkie skutki starzenia się, to rodzina, która odpowiednio wcześnie przedyskutuje różne kierunki działania, zdoła lepiej zadbać o seniora rodziny. Komplikacje związane z podeszłym wiekiem są nieuniknione. W pewnej mądrej księdze napisano : …….. przyjdą lata, gdy powiesz: „Nie mam w nich upodobania”(Kzn 12:1)

System SYNOVA powstał z wydzielonych elementów większego systemu, spinającego funkcje inteligentnego domu, systemu alarmowego i telewizji dozorowej, mając za zadanie wspomóc opiekę nad osobami, które jej wymagają. Opiekun odpowiedzialny za seniora lub dzieci ( z wyłączeniem osób wymagających bezwzględnej opieki całodobowej ) otrzymuje pomocne narzędzie do komunikacji z podopiecznym.

SYNOVA w podstawowej wersji Mini to coś więcej niż mini kamera. To kamera WiFi z szerokokątnym obiektywem, wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, plus aplikacja na smartfona. Kolejną opcją w omawianym systemie jest kamera obrotowa z funkcją śledzenia ( auto tracking )  osoby poruszającej się. Kamera może wykonać zwrot i zrobić zoom na  strefę nie tylko gdzie wykryła ruch, ale także z której dochodzą dźwięki. Ponadto nasz podopieczny może mieć na wyposażeniu pilot z funkcją przywołania pomocy – połączenie  przyzywowe, przychodzące na smartfona w czasie rzeczywistym,  może być uzupełnione o video. Dostępne są także elementy informujące o innych zagrożeniach, np. bezprzewodowe czujki zalania wodą, detektory podczerwieni i elementy wykonawcze. Komunikacja WiFi jest szyfrowana – także dla bezpieczeństwa wszystkich domowników. Dzięki systemowi SYNOVA Twój dom jest optymalnie chroniony. Wystarczy połączyć swój hub SYNOVA do WiFi i dodać sensory. Możesz monitorować i kontrolować swój dom i swoich podopiecznych dzięki aplikacji.

Najczęściej zadawane pytania o ten system:

Czy wersja Mini pozwala na archiwizowanie nagrań?  TAK, na karcie SD max 128 Gb. / Czy system można rozbudować o kamery zewnętrzne?  TAK / Ile kamer maksymalnie może posiadać system? 8 kamer, przy zastosowaniu dedykowanego switch-a z dyskiem 1Tb / Czy poprzez aplikację  można robić nasłuch pomieszczenia, w którym jest zamontowana kamera? TAK , komunikacja może być dwukierunkowa / Jeśli SYNOWA ma posiadać funkcję systemu przeciwwłamaniowego, to ile pomieszczeń może być chronionych?  W systemie mogą być max 32 szt czujek ( wszystkich łącznie  – na ruch , zalania wodą, otwarcia drzwi )

PRZEJDŹ DO PRODUKTU