Oferta

SYNOVA dla Seniora

Zapytaj o cenę cena netto
Najważniejsze cechy
  • Informacje

System Synowa dla bezpieczeństwa seniora

Domowe Wi-Fi może być początkiem przygody z Inteligentnym domem który zapewni komfort i bezpieczeństwo. Kamery serii SYNOVA mogą pracować w trybie autonomicznym z możliwością rejestracji na karcie microSD lub w systemie do 8 kamer.Obsługa kamer odbywa się dzięki bezpłatnej aplikacji Ezviz na urządzenie mobilne lub PC. Aplikacja pozwala w każdym momencie dokonać połączenia na żywo, umożliwia dostęp do nagrań archiwalnych oraz zrzut nagrania lub pojedynczego zdjęcia na własnego smartphona.

  

Technologia poprawiająca bezpieczeństwo

W całej gamie produktowej znajdują się kamery przystosowane do pracy wewnątrz oraz w wykonaniu zewnętrznym (IP66). W przypadku wyboru kamery z wbudowanym głośnikiem i mikrofonem, aplikacja umożliwia zdalną komunikację głosową, np. z dzieckiem lub osobą wymagającą opieki.

                 

Kamery mogą współpracować opcjonalnie z systemem alarmowym i automatyką SYNOVA : czujki PIR, czujki zalania wodą, pilotem pierwszej pomocy lub inteligentnym gniazdem 230V.

 

SYNOVA w podstawowej wersji Mini to coś więcej niż mini kamera. To kamera WiFi z szerokokątnym obiektywem, wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, plus aplikacja na smartfona. Kolejną opcją w omawianym systemie jest kamera obrotowa z funkcją śledzenia ( auto tracking )  osoby poruszającej się. Kamera może wykonać zwrot i zrobić zoom na  strefę nie tylko gdzie wykryła ruch, ale także z której dochodzą dźwięki. Ponadto nasz podopieczny może mieć na wyposażeniu pilot z funkcją przywołania pomocy – połączenie  przyzywowe, przychodzące na smartfona w czasie rzeczywistym,  może być uzupełnione o video.

Innowacyjne rozwiązania

System SYNOVA powstał z wydzielonych elementów większego systemu, spinającego funkcje inteligentnego domu, systemu alarmowego i telewizji dozorowej, mając za zadanie wspomóc opiekę nad osobami, które jej wymagają. Opiekun odpowiedzialny za seniora lub dzieci ( z wyłączeniem osób wymagających bezwzględnej opieki całodobowej ) otrzymuje pomocne narzędzie do komunikacji z podopiecznym

 

Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura handlowego lub kontaktu telefonicznego.

Zapytaj o produkt