naglosnienie_baner_popr

Lokalny supermarket, duży sklep sieciowy, biurowiec, miejsce kultu religijnego, samoobsługowy lokal gastronomiczny — w każdym obiekcie użyteczności publicznej stosuje się systemy nagłośnieniowe. Pozwalają one dotrzeć do odbiorców z przekazem słownym, są skutecznym narzędziem marketingowym bądź generują tło muzyczne dla klientów. Dostępne są także potężne systemy nagłośnieniowe typu LineArray, które pozwalają na uzyskanie wysokiej klasy dźwięku z precyzyjnym pokryciem całego obszaru gdzie znajdują się słuchacze.
Euroalarm zajmuje się dystrybucją systemów nagłośnieniowych przeznaczonych do instalacji stałych jak również systemów mogących spełniać swoje zadanie w warunkach mobilnych. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem sprzętu nagłośnieniowego marki Bosch, który doskonale sprawdza się w małych i średnich obiektach. Gama produktów z serii Plena Bosch wzbogacona została w bieżącym roku o rozwiązania Plena Matrix – w których jeszcze bardziej podniesiono jakość dźwięku, zapewniając przy tym nowoczesny i elegancki wygląd urządzeń, łatwe sterowanie systemem w tym również z urządzeń mobilnych.
Ponadto polecamy systemy konferencyjne i systemy dystrybucji tłumaczeń w podczerwieni – Integrus Bosch. Integrus bezpiecznie rozsyła sygnału w podczerwieni, co eliminuje zakłócenia spowodowane oświetleniem. Najwyższy model tego urządzenia pozwala na dystrybucję tłumaczeń w 32 kanałach ( językach ). W cenie systemu – atrakcyjna i ergonomiczna konstrukcja odbiornika i pełna integracja z systemami konferencyjnymi DCN firmy Bosch.
Do grona producentów dołączyła firma Audac oferująca nowoczesne rozwiązania nagłośnieniowe dla instalacji stałych – matryce umożliwiające stworzenie 8 niezależnych miksów w pełni sterowalne z interfejsu sieciowego, również z urządzeń mobilnych. Do tego dotykowe panele ścienne z przyjaznym interfejsem, a to wszystko proste i szybkie do instalacji, wystarczy przewód UTP zarobiony RJ45.
W swojej ofercie posiadamy również rozwiązania marek takich jak Shure, Relacart, RDL, AMC Pro, Adam Hall, Electro Voice, AKG, Crown, DBX, JBL, Soundcraft, Behringer, Monacor, LabGruppen, Lake, Symetrix, Tannoy, Tascam oraz Proel. Zapraszamy wszystkich inwestorów i projektantów, którzy stoją przed zadaniem zaprojektowania takiego systemu o kontakt z nami. Zapraszamy także na cykliczne szkolenia z zakresu ich projektowania i uruchamiania.