Oferta

System UKARA

Zapytaj o cenę cena netto
Najważniejsze cechy
  • Elitarny system z wideoweryfikacją,
  • Działanie bezprzewodowe, bez zasilania 230 V,
  • Szerokie zastosowanie (nieruchomości, obiekty przemysłowe),
  • Czas pracy na bateriach litowych to nawet 2 lata,
  • Prosta instalacja, nie wymagająca instalacji przewodów, z możliwością zmiany lokalizacji detektorów,
  • Aplikacja na urządzenia mobilne umożliwiająca podgląd w czasie rzeczywistym,
  • Informacje
  • Galeria

System UKARA to unikalne połączenie pasywnego detektora podczerwieni z kamerą, które zostało odznaczone Złotym Medalem MTP na międzynarodowych targach SECUREX 2016. System może być w 100% bezprzewodowy i nie wymaga zasilania 230 V. Funkcjonalność systemu rośnie jeśli centrala ma zasilanie i dostęp do sieci IP ( opcjonalna karta Wi-Fi). Każde naruszenie strefy chronionej powoduje uruchomienie kamery w celu dokonania 10 sekundowej rejestracji obrazu. Czas pracy systemu na bateriach wynosi od 12 do 24 miesięcy.

Aplikacja na smartfona umożliwia zdalną obsługę i podgląd video na żądanie. Dostarczamy także bezpłatne oprogramowanie wszystkim którzy myślą o stworzeniu stacji monitorującej na potrzeby ochrony dużych obszarów. Jest to również skuteczne narzędzie umożliwiające podjęcia się nietypowych zleceń związanych z ochroną kilkudziesięciu obiektów przez Agencje Ochrony. To rozwiązanie minimalizuje koszty związane z nieuzasadnionym wysyłaniem grup interwencyjnych. System z wideoweryfikacją to obecnie najtańszy pracownik ochrony. System UKARA doskonale sprawdza się w otwartych przestrzeniach. Jest systemem bezinwazyjnym niewymagającym układania przewodów.  Do tej pory system UKARA znalazł już zastosowaniw w lasach państwowych, ogrodach zoologicznych, placach budowy oraz przy ochronie rezydencji.

Kompletny zestaw UKARA składa się z detektora z kamerą (wewnętrznego lub zewnętrznego), centrali UKARA (wewnętrznej lub zewnętrznej), która może współpracować nawet z 25 urządzeniami do wideoweryfikacji, sygnalizatora (zewnętrznego), manipulatora (wewnętrznego) oraz czytnika breloków zbliżeniowych (w przypadku systemów zewnętrznych).

Szacunkowy koszt zabezpieczenia terenu okalającego dom wolnostojący na działce ok. 2000 m2, oscyluje przy ok 9,5 tys zł.

Zapytaj o produkt