Oferta

System UKARA

Zapytaj o cenę cena netto
Najważniejsze cechy
  • Informacje

System UKARA to unikalne połączenie pasywnego detektora podczerwieni z kamerą. System może być w 100% bezprzewodowy i nie wymaga zasilania 230 V. Funkcjonalność systemu rośnie jeśli centrala ma zasilanie i dostęp do sieci IP ( opcjonalna karta Wi-Fi). Każde naruszenie strefy chronionej powoduje uruchomienie kamery w celu dokonania 10 sekundowej rejestracji obrazu. Czas pracy systemu na bateriach wynosi od 12 do 24 miesięcy.

Aplikacja na smartfona umożliwia zdalną obsługę i podgląd video na żądanie. Dostarczamy także bezpłatne oprogramowanie wszystkim którzy myślą o stworzeniu stacji monitorującej na potrzeby ochrony dużych obszarów. Jest to również skuteczne narzędzie umożliwiające podjęcia się nietypowych zleceń związanych z ochroną kilkudziesięciu obiektów przez Agencje Ochrony. To rozwiązanie minimalizuje koszty związane z nieuzasadnionym wysyłaniem grup interwencyjnych. System z videoweryfikacją to obecnie najtańszy pracownik ochrony.

Szacunkowy koszt zabezpieczenia terenu okalającego dom wolnostojący na działce ok. 2000 m2, oscyluje przy ok 9,5 tyś zł.

Zapytaj o produkt