Monitoring bezprzewodowy zasilany bateryjnie

Monitoring bezprzewodowy zasilany bateryjnie

Monitoring bezprzewodowy zasilany bateryjnie jest względną nowością na rynku, która odpowiada na potrzeby osób prywatnych chcących  w przystępny cenowo sposób chronić swój dom lub prowadzone przedsiębiorstwo. Poza oferowanym przez nas bezprzewodowym systemem wideoweryfikacji  UKARA, nasza oferta wzbogaciła się o dwa urządzenia bezprzewodowe – kamerę LC1 oraz C3A.

Łatwa instalacja, jeszcze prostsza obsługa

Instalację zestawu można przeprowadzić samodzielnie. To co jest szczególnie istotne dla tego typu monitoringu to to, że nie  wymaga przeprowadzania prac budowlano – remontowych przy instalacji.  Nie potrzebujemy ani kabli sieciowych ani kabli zasilających doprowadzonych do poszczególnych urządzeń.  Dzięki montażowi nie wymagającemu kucia ścian kamery można w każde chwili przestawić w inne miejsce, a w razie potrzeby cały system zabrać do innego lokalu. Monitoring bezprzewodowy ze skutecznością równą tradycyjnemu pomaga podglądać niewielkie powierzchnie.

Dostęp do obrazu z dowolnego miejsca na ziemi

Dzięki monitoringowi z Wi-Fi dostęp do kamer jest możliwy w zasadzie z każdego miejsca na ziemi. Specjalna aplikacja  dostępna dla urządzeń mobilnych pozwala na połączenie się z systemem, aby rzucić okiem co się dzieje w domu czy firmie.

Kamera  EZVIZ LC1

Kamera EZVIZ LC1 została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników. To innowacyjne urządzenie łączące w sobie kamerę WiFi Full HD, Detektor Ruchu PIR o kącie 270⁰ i zasięgu do 9 metrów oraz syrenę 100 dB z oświetlaczem LED 2500 lumenów. LC1 pozwoli sprawdzić, co dzieje się na podwórzu czy przed wejściem, prześle powiadomienie o wykryciu ruchu i zapisze zdarzenia alarmowe na karcie microSD. A dzięki funkcji dwukierunkowego audio pozwoli również porozmawiać z osobami w bezpośrednim otoczeniu kamery. LC1 wyposażona jest w czujnik PIR o kącie 270⁰ i regulowanym zasięgu do 9metrów z poziomu aplikacji na smartfonie, co pozwala na skuteczną detekcję ruchu tylko w ustawionym obszarze i skuteczne ograniczenie fałszywych alarmów.

W przypadku wykrycia ruchu LC1 włączy oświetlenie LED 2500 lumenów oraz syrenę 100 dB. Ponadto kamera rozpocznie zapis wideo na karcie  microSD i wyśle powiadomienie na aplikacje w Twoim smartfonie. W przypadku niepokojącej sytuacji możesz również włączyć oświetlenie i syrenę zdalnie z aplikacji na smartfonie.

Więcej informacji o kamerze LC1 znajdą Państwo tutaj.

Kamera EZVIZ C3A

EZVIZ C3A to zewnętrzna, niezależna, w 100% bezprzewodowa, kamera monitorująca na baterię. To kolejne w naszej ofercie, po systemie UKARA, urządzenie monitorujące działające przy użyciu zasilania bateryjnego. C3A to samodzielna w pełni bezprzewodowa – zasilana z baterii – zewnętrzna kamera WiFi. Dzięki szybkiemu i bezproblemowemu montażowi w dowolnym  miejscu, pozwala użytkownikowi na prowadzenie monitoringu z dowolnego miejsca bez uciążliwego prowadzenia widocznych przewodów. EZVIZ C3A można podłączyć bezpośrednio do Wi-Fi. Możesz też podłączyć stację bazową C3A do EZVIZ  W2D, a następnie połączyć się z W2D za pomocą routera przewodowego.

Dzięki litowo-jonowej ładowalnej baterii 5500 mAh kamera C3A może pracować do 2-3 miesięcy zapewniając ciągłą ochronę i minimalizując okresy przestoju. Przy współpracy ze stacją bazową W2D kamera może pracować nawet do 6 miesięcy (czasy pracy odpowiednio 2-3 i 6 miesięcy przewidywane są przy pracy w trybie detekcji ruchu i 10 alarmach na dobę, normalna temp. pracy i środowisko).

Poza pracą w zasilaniu bateryjnym kamera C3A dodatkowo posiada takie funkcjonalności, jak:

Więcej informacji o kamerze C3A znajdą Państwo tutaj.