Oferta

Ezviz C3W Husky Air-S Wi-Fi

cena netto
Najważniejsze cechy
 • Detekcja ruchu z powiadomieniem na smartfona,
 • Wbudowany sygnalizator optyczny i akustyczny,
 • Dwukierunkowe audio,
 • Dwustopniowe zabezpieczenia: hasło dostępu do konta i kod szyfrowania obrazu,
 • Pyłoszczelność i wodoszczelność IP66,
 • Informacje
 • Galeria
 • Video

Air-S WiFi

Z kamerą Air-S WiFi zawsze masz spokojną głowę. Air-S to zewnętrzna kamera Wi-Fi zaprojektowana z myślą o ochronie Twojego biura, sklepu, parkingu lub wejścia, gdy Ciebie tam nie ma. Kamera została wyposażona we wbudowaną lampę stroboskopową oraz syrenę w celu zniechęcenia intruzów. Ma ona również na wyposażeniu dwie anteny w celu wzmocnienia siły sygnału Wi-Fi oraz funkcję dwukierunkowego audio. Dzięki funkcji noktowizyjnej możesz zobaczyć co się dzieje, nawet w nocy. Wystarczy sprawdzić aplikację na smartfonie w dowolnym miejscu i kiedy tylko zechcesz. Ponadto  wszystkie kamery systemu Synova mogą pracować autonomicznie z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji w trybie on-line. Nie są wymagane inne elementy systemu.

Jedno urządzenie – wiele funkcji

Kamera zewnętrzna Husky Air oferuje transmisję strumieniowania HD na żywo, 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu. Skontroluj swoją nieruchomość za pomocą aplikacji, kiedy tylko zechcesz.

Kamera zapewnia ostry obraz nawet w całkowitej ciemności. Kamera automatycznie przełącza się w transmisję strumieniowania ostrego obrazu czarno-białego po zmroku. Dzięki funkcji noktowizyjnej kamera zapewnia ostry, wyrazisty obraz w obszarze do 30 metrów. Możesz sprawdzać otoczenia sklepu, parkingu lub ogrodu w nocy.

Dzięki wbudowanej funkcji 2-kierunkowego audio nie będziesz jedynie obserwatorem, będziesz mógł(a) nawiązać kontakt. Wystarczy otworzyć aplikację EZVIZ, aby uzyskać połączenie i zdecydować o konieczności wystraszenia intruza, porozmawiania ze swoimi pracownikami w pracy lub gościem przed Twoim wejściem do domu.

 

ZINTEGROWANE ROZWIĄZANIE EZVIZ

Wszystkie kamery Wi-Fi EZVIZ można stosować w systemach inteligentnego domu. Możesz na przykład wirtualnie podłączyć Husky Air do zamontowanychw pobliżu czujników drzwi i okien EZVIZ przy użyciu koncentratora alarmowego A1. System ochrony na wyciągnięcie ręki.

Kamera Husky Air jest łatwa w montażu. Dzięki zestawowi montażowemu do mocowania na ścianie i suficie możesz ją zamontować, gdzie tylko chcesz.

Husky Air ma stopień ochrony wynoszący IP66. Oznacza to, że jest pyło- i wodoodporna oraz zaprojektowana do pracy w niemal każdych warunkach pogodowych, przy ekstremalnych temperaturach w zakresie od -30°C do 60°C.

 

  

Czasami kamery zewnętrzne tracą połączenie ze względu na słaby sygnał z routera. Problem ten nie występuje w przypadku Air-S. Kamera została wyposażona w dwie anteny, zapewniając silne i stabilne połączenie WiFi. Dzięki temu kamerę można zamontować w dowolnym wymaganym miejscu na zewnątrz w obrębie posesji.

Kamera ma na wyposażeniu wbudowane gniazdo na karty microSD obsługujące pamięci do 128 GB. Istnieje również możliwość zapisywania obrazów i filmów na rejestratorze EZVIZ.

 

W zestawie:
  • 1 x Kamera EZVIZ Husky Air
  • 1 x Zasilacz
  • 1 x Szablon do montażu
  • 1 x Zestaw kluczy
  • 1 x Skrócona instrukcja obsługi

 

Załączniki
Zapytaj o produkt