Oferta

Ezviz Kamera C3A

cena netto
Najważniejsze cechy
  • W pełni bezprzewodowa - zasilana z baterii - zewnętrzna kamera WiFi,
  • Praca do 2-3miesięcy dzięki litowo-jonowej ładowalnej baterii 5500mAh,
  • Zintegrowany sensor PIR,
  • Rozdzielczość FULL HD i kąt widzenia 126°,
  • Wodo- i pyłoszczelna z klasą szczelności IP65,
  • Obsługa karty MicroSD o pojemności do 128 GB,
  • Informacje
  • Galeria
  • Video

Bezprzewodowa kamera EZVIZ C3A

EZVIZ C3A to zewnętrzna, niezależna, w 100% bezprzewodowa, kamera monitorująca na baterię. To kolejne w naszej ofercie, po systemie UKARA, urządzenie monitorujące działające przy użyciu zasilania bateryjnego. C3A to samodzielna w pełni bezprzewodowa – zasilana z baterii – zewnętrzna kamera WiFi. Dzięki szybkiemu i bezproblemowemu montażowi w dowolnym  miejscu, pozwala użytkownikowi na prowadzenie monitoringu z dowolnego miejsca bez uciążliwego prowadzenia widocznych przewodów. EZVIZ C3A można podłączyć bezpośrednio do Wi-Fi. Możesz też podłączyć stację bazową C3A do EZVIZ  W2D, a następnie połączyć się z W2D za pomocą routera przewodowego.

Dzięki litowo-jonowej ładowalnej baterii 5500mAh kamera C3A może pracować do 2-3miesięcy zapewniając ciągłą ochronę i minimalizując okresy przestoju. Przy współpracy ze stacją bazową W2D kamera może pracować nawet do 6miesięcy (czasy pracy odpowiednio 2-3 i 6 miesięcy przewidywane są przy pracy w trybie detekcji ruchu i 10 alarmach na dobę, normalna temp. pracy i środowisko).

Poza pracą w zasilaniu bateryjnym kamera C3A dodatkowo posiada takie funkcjonalności, jak:

WBUDOWANY CZUJNIK RUCHU

W celu uniknięcia fałszywych alarmów C3A ma zintegrowany sensor PIR. Tylko ruch człowieka lub zwierzęcia wyzwoli czujnik ruchu i zapis wideo.

ROZDZIELCZOŚĆ FULL HD I KĄT WIDZENIA 126°

Rozdzielczość FULL HD pozwoli Ci dostrzec każdy szczegół, a przy kącie widzenia 126° będziesz mógł obserwować bardzo duży obszar ogrodu, a nawet całe pomieszczenie w domu.

WODOSZCZELNOŚĆ I PRACA W NOCY

C3A ma klasę szczelności IP65, co oznacza, że jest wodo- i pyłoszczelna. Ponad to C3A może pracować w zakresie temperatur -20 ° -45 °.  Promiennik podczerwieni o zasięgu do 7,5metra pozwala na prowadzenie obserwacji i rejestrację zdarzeń w porze nocnej.

DWIE METODY REJESTROWANIA NAGRAŃ

Kamera EZVIZ C3A obsługuje kartę MicroSD o pojemności do 128 GB. Każda kamera C3A pracuje niezależnie, umożliwiając rejestrowanie i opisywanie nagrań. Wkrótce będzie również dostępna opcja pamięci w chmurze, gwarantując bezpieczne zapisywanie wszystkich nagrań

DWUKIERUNKOWE AUDIO

Dzięki wbudowanej funkcji dwukierunkowego audio nie będziesz jedynie biernym obserwatorem, będziesz mógł(a) nawiązać kontakt. Wystarczy otworzyć aplikację EZVIZ, aby uzyskać połączenie i zdecydować o konieczności wystraszenia intruza lub porozmawiania ze swoimi pracownikami w pracy lub gościem przed Twoim wejściem do domu.

REJESTRACJA OBRAZU W CIEMNOŚCI

Kamera zapewnia ostry obraz nawet w całkowitej ciemności. Kamera automatycznie przełącza się w tryb dzień/noc po zmroku. A jej zakres wynosi do 7,5 metra. Możesz podglądać śpiące dziecko bez konieczności niepotrzebnego hałasowania i posiadać podgląd swojego sklepu lub biura w nocy.

FUNKCJONALNA APLIKACJA

Za pomocą intuicyjnej aplikacji Ezviz możesz oglądać obraz na żywo z aż 4 kamer jednocześnie. Aplikacja pozwala na podgląd na żywo oraz przeglądanie archiwum, odbiór powiadomienia o zdarzeniu, zrobienie zdjęcia lub filmu aktualnie oglądanej sceny na smartfonie, rozmowę z osobą na miejscu, zbliżenie cyfrowe, wybór jakości obrazu, a także dostęp do podstawowych ustawień kamery. Możesz również udzielić dostępu do kamery koledze z pracy lub rodzinie.

Załączniki
Zapytaj o produkt