Oferta

Ezviz Kamera LC1

cena netto
Najważniejsze cechy
  • Czujnik PIR o kącie 270⁰,
  • Oświetlenie LED 2500 lumenów,
  • Syrena 100dB,
  • Nocna obserwacja i zapis obrazu nawet w całkowitej ciemności
  • Dwukierunkowe audio,
  • Klasa szczelności IP65,
  • Aplikacja pozwala na podgląd na żywo oraz przeglądanie archiwum,
  • Informacje
  • Galeria

Kamera EZVIZ LC1 została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników. To innowacyjne urządzenie łączące w sobie kamerę WiFi Full HD, Detektor Ruchu PIR o kącie 270⁰ i zasięgu do 9 metrów oraz syrenę 100 dB z oświetlaczem LED 2500 lumenów. LC1 pozwoli sprawdzić, co dzieje się na podwórzu czy przed wejściem, prześle powiadomienie o wykryciu ruchu i zapisze zdarzenia alarmowe na karcie microSD. A dzięki funkcji dwukierunkowego audio pozwoli również porozmawiać z osobami w bezpośrednim otoczeniu kamery.

CZUJKA PIR O KĄCIE WIDZENIA 270⁰

LC1 wyposażona jest w czujnik PIR o kącie 270⁰ i regulowanym zasięgu do 9metrów z poziomu aplikacji na smartfonie, co pozwala na skuteczną detekcję ruchu tylko w ustawionym obszarze i skuteczne ograniczenie fałszywych alarmów.

AKTYWNE ALARMOWANIE I POWIADOMIENIA

W przypadku wykrycia ruchu LC1 włączy oświetlenie LED 2500 lumenów oraz syrenę 100 dB. Ponadto kamera rozpocznie zapis wideo na karcie  microSD i wyśle powiadomienie na aplikacje w Twoim smartfonie. W przypadku niepokojącej sytuacji możesz również włączyć oświetlenie i syrenę zdalnie z aplikacji na smartfonie.

FUNKCJA DZIEŃ/NOC DO 18 METRÓW

Funkcja Dzień/Noc w kamerze LC1 pozwoli na nocną obserwację i zapis obrazu nawet w całkowitej ciemności. Kamera automatycznie przełączy się w nocny  tryb,  gdy zrobi się ciemno. Teraz możesz sprawdzać swoją posesję zarówno w dzień jak i w nocy z dowolnego miejsca, przez aplikację EZVIZ na  smartfonie.

DWUKIERUNKOWE AUDIO

Dzięki funkcji dwukierunkowego audio możesz porozmawiać z osobami znajdującymi się w bezpośrednim otoczeniu kamery.

NOWOCZESNY DESIGN, PRZYSTOSOWANA DO PRACY NA ZEWNĄTRZ

Nowoczesny wygląd kamery pozwala jej estetycznie wkomponować się w  bryłę niemal każdego budynku. Klasa szczelności IP65 oznacza, że produkt jest pyło- i wodoszczelny, a zakres temperatur pracy od -20⁰ do 50⁰C pozwala na stosowanie w warunkach zewnętrznych.

INTUICYJNA APLIKACJA EZVIZ

Za pomocą intuicyjnej aplikacji EZVIZ możesz oglądać obraz na żywo z aż 4 kamer jednocześnie. Aplikacja pozwala na podgląd na żywo oraz przeglądanie archiwum, odbiór powiadomienia o zdarzeniu, zrobienie zdjęcia lub filmu aktualnie oglądanej sceny na smartfonie, rozmowę z osobą na miejscu, zbliżenie cyfrowe, wybór jakości obrazu, a także dostęp do podstawowych ustawień kamery. Możesz również udzielić dostępu do kamery koledze z pracy lub rodzinie.

Zapytaj o produkt