Oferta

Rejestrator Synova 4 WiFi

Zapytaj o cenę cena netto
Najważniejsze cechy
  • Ilość kanałów wideo: 4 kanały IP
  • Klatki na sekundę: 25
  • Komunikacja z kamerami: IP oraz Wi-Fi
  • Wbudowane anteny Wi-Fi
  • Informacje
  • Galeria

Rejestrator SYNOVA EZVIZ CS-X5C- 4 jest częścią zestawu SYNOWA polecanego jako rozwiązanie ułatwiające opiekę nad dziećmi i osobami starszymi. Poniższy rejestrator jest zalecany przy monitoringu wielokamerowym i wymagany jest kilkudniowy zapis nagrań (nagrania archiwalne są nadpisywane ). Bezprzewodowy sieciowy rejestrator wizyjny SYNOVA 4 WiFi  zapewniający obsługę maksymalnie 4kamer (opcja – 8 kamer).

 

Wszystkie kamery systemu Synova mogą pracować autonomicznie z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji w trybie on-line. Zapis może odbywać się na karcie microSD do 128GB. Rejestrator jest zalecany przy monitoringu wielokamerowym i wymagany jest kilkudniowy zapis nagrań ( nagrania archiwalne są nadpisywane). Wszystkie kamery systemu mogą pracować autonomicznie z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji w trybie on-line.

     

Rejestracja obrazu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferuje on wbudowany interfejs HDMI i VGA. Połączenie Wi-Fi zostało zoptymalizowane pod kątem transmisji wideo, gwarantując stabilne połączenie w promieniu 100 metrów w terenie otwartym i 50 metrów  przez 2 ściany. Kompresja H.264, 1 x port SATA, Dysk twardy HDD 1TB w standardzie z możliwością rozszerzenia do 6TB.  Wspiera kamery firm trzecich po protokole ONVIF, WiFi 2,4GHz, Pasmo wej. 30Mbps, Obsługa z aplikacji mobilnej Ezviz lub PC, Odtwarzanie 4 kanały w 1080P, Wejście/Wyjście Audio, Zasilacz w zestawie

Załączniki
Zapytaj o produkt