O nas

Firma I.T.O.M. Euroalarm swoją działalność zapoczątkowała w 1992 r. Współpraca z wiodącymi partnerami pozwala nam od 30 lat na budowaniu dobrych relacji z integratorami systemów bezpieczeństwa. Początki dystrybucji elektronicznych systemów ochrony mienia można przypisać w głównej mierze, nawiązaniu współpracy z firmą Alarmcom M.Bielski, firmą SATEL i EMU Sp. z o.o. Pierwszymi markami wprowadzonymi do oferty z zakresu CCTV były produkty Ernitec, Mintron i Panasonic. Obecnie nasza firma poza dystrybucją systemów CCTV, SAP, DSO, SSWiN i KD prowadzi działalność szkoleniowo – dydaktyczną.

Firma Euroalarm nadal pozostaje w bardzo dobrych relacjach z partnerami z początków swej działalności, w szczególności z naszym krajowym producentem firmą Satel. Współpraca nawiązane z firmą Alarmcom jest kontynuowana w relacjach z firmą Siemens która wykupiła linię produktową tej szwajcarskiej firmy w zakresie systemów sygnalizacji pożarów. Ponadto polecamy rozwiązania światowych liderów, których jesteśmy bezpośrednim importerem na rynek Polski, w tym Vanderbilt (USA), JVC (Japonia), Arecont Vision (USA), RSI Videofied (Francja). Obecnie zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze oraz dostawie dla integratorów systemów niskoprądowych. Współpracujemy także z Agencjami Ochrony w zakresie wdrażania najnowszych trendów w zakresie bezprzewodowych systemów alarmowych z videoweryfikacją.

Firma Euroalarm cyklicznie bierze udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich SECUREX a jej produkt – System UKARA w 2016 r zdobył Złoty Medal MTP. Stały rozwój firmy zastał doceniony także przez Puls Biznesu gdy firma otrzymała tytuł Gazela Biznesu 2012. Odpowiedzią na potrzeby naszych klientów są wprowadzane przez nas rozwiązania z zakresu IoT.  Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www euroalarm.com.pl. Zaproponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania.

Ogolne-Warunki-Sprzedazy–Regulamin


Z naszej działności

Galeria