O nas

Firma I.T.O.M. Euroalarm swoją działalność zapoczątkowała w 1992 r. Współpraca z wiodącymi partnerami pozwala nam od ponad 30 lat na budowaniu dobrych relacji z integratorami systemów bezpieczeństwa. Początki dystrybucji elektronicznych systemów ochrony mienia można przypisać w głównej mierze, nawiązaniu współpracy z firmami Alarmcom, Satel, Roger i EMU. Pierwszymi markami wprowadzonymi do oferty z zakresu CCTV były produkty firmy Ernitec, Mintron i Panasonic. Obecnie nasza firma poza dystrybucją systemów CCTV, SAP, DSO, SSWiN i KD prowadzi działalność szkoleniowo–dydaktyczną.

Doradzamy swoim klientom rozwiązania, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Opiniujemy a następnie popularyzujemy najlepsze i innowacyjne rozwiązania do ochrony mienia i życia. W przypadku zastosowania technicznych środków ochrony dokładamy starań aby linia zabezpieczeń była jak najdalej odsunięta od chronionych dóbr i wykryła zagrożenie w jego wczesnym stadium (np. zagrożenie pożarowe) lub w momencie gdy intruz podejmie działania i robi pierwszy krok.

Euroalarm nadal pozostaje w bardzo dobrych relacjach z partnerami z początków swej działalności, w szczególności z naszym krajowym producentem firmą Satel, Roger i EMU. Współpraca nawiązana z firmą Alarmcom jest kontynuowana w relacjach z firmą Siemens (Ochrona przeciwpożarowa) która wykupiła linię produktową szwajcarskiej firmy Cerberus–Alarm.com wyspecjalizowanej w systemach sygnalizacji pożarów. Ponadto polecamy rozwiązania które wdrażamy na rynku Polskim t/j RSI Resideo Videofied (Francja) i UR FOG (Italia). Obecnie zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze oraz dostawie dla integratorów systemów niskoprądowych. Współpracujemy także z Agencjami Ochrony w zakresie wdrażania najnowszych trendów w zakresie bezprzewodowych systemów alarmowych z videoweryfikacją i antykradzieżowych generatorów mgły.

Firma Euroalarm cyklicznie bierze udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich SECUREX a produkty – OMV Videofied i UKARA DyM zdobyły Złoty Medal MTP (odpowiednio w latach 2016 i 2024). Stały rozwój firmy zastał doceniony także przez Puls Biznesu który trzykrotnie przyznał nam tytuł Gazela Biznesu w latach 2012, 2016 i 2023.

Zapraszamy do współpracy!

 

Ogolne-Warunki-Sprzedazy–Regulamin


Z naszej działności

Galeria