Oferta

Siemens Centrala FC722-ZE

cena netto
Najważniejsze cechy
  • Liczba adresów - Max. 252
  • Liczba pętli - 2 (4) pętle lub 4 (8) linii otwartych
  • Programowalne wej/wyj - 8
  • Wyjścia przekaźnikowe - 1 x RT alarm , 1 x RT awaria
  • Nadzorowane wyjście - 1 x RT alarm 1 x RT awaria 1 x sygnalizator
  • Pojemność akumulatora - 2 x 12 V, 26 Ah
  • Informacje

Centrala FC722-ZE

Centrala FC722-ZE (2-pętle, maks. 4) jest kompaktową centralą pożarową ze zintegrowanym panelem obsługowym, przetwarzającą sygnały nawet z 252 adresowalnych urządzeń Cerberus PRO. Centrala może pracować jako jednostka autonomiczna lub sieciowa. Może być programowana za pomocą przyjaznego użytkownikowi oprogramowania Cerberus-Engineering-Tool umożliwiając tworzenie systemów o dużej wszechstronności. Do 32 stacji (central i konsol) może być połączonych w ramach jednego klastra (C-WEB/SAFEDLINK), lub do 16 w przypadku podłączenia do systemu zarządzającego. W ramach światłowodowej sieci szkieletowej (C-WEB/LAN) może być połączonych do 14 klastrów z 16 centralami każdy. Ta topologia sieci jest zgodna z normą EN54 dla połączenia maksymalnie 64 stacji.

Działanie

Wszystkie linie dozorowe są monitorowane na doziemienie. Dostosowanie tekstów użytkownika z poziomu centrali lub oprogramowania Cerberus-Engineering-Tool. Pamięć do 2000 zdarzeń zapisanych wg różnych kryteriów. Automatyczna zmiana czasu z letniego na zimowy. Automatyczne wczytanie i konfiguracja wszystkich urządzeń C-NET, umożliwia natychmiastowe i proste uruchomienie systemu. Dane mogą być przesyłane za pomocą programu do zdalnego dostępu – Cerberus-Remote.

Zastosowanie

FC722-ZE idealnie nadaje się do średnich aplikacji takich jak np. warsztaty, hotele itp. a w wersji sieciowej, może stanowić część dużo większego systemu. Elastyczne możliwości sieciowania central umożliwiają stosowanie centrali FC722-ZE do rozległych systemów.
Moduły rozszerzeń i akcesoria muszą być zamawiane osobno.

Zapytaj o produkt