Oferta

Siemens Centrala FC724-ZA

cena netto
Najważniejsze cechy
  • Liczba adresów - Max. 504
  • Liczba pętli - 4 (8) pętle lub 8 (16) linii otwartych
  • Programowalne wej/wyj - 12
  • Wyjścia przekaźnikowe - 1x RT alarm , 1x RT awaria
  • Nadzorowane wyjście - 1x RT alarm 1x RT awaria 2x sygnalizatory
  • Pojemność akumulatora - 2 x 12 V, 26 Ah
  • Informacje

Centrala FC724-ZA

Centrala FC724-ZA (4-pętle, maks. 8) jest kompaktową centralą pożarową ze zintegrowanym panelem obsługowym, przetwarzającą sygnały nawet z 504 adresowalnych urządzeń Cerberus PRO. Centrala może pracować jako jednostka autonomiczna lub sieciowa. Może być programowana za pomocą przyjaznego użytkownikowi oprogramowania Cerberus-Engineering-Tool umożliwiając tworzenie systemów o dużej wszechstronności. Do 32 stacji (central i konsoli) może być połączonych w ramach jednego klastra (C-WEB/SAFEDLINK), lub do 16 w przypadku podłączenia do systemu zarządzającego. W przypadku światłowodowej sieci szkieletowej (C-WEB/LAN) może być połączone do 14 klastrów z 16 centralami każdy. Ta topologia sieci jest zgodna z normą EN54 dla połączenia maksymalnie 64 stacji.

Działanie

Wszystkie linie dozorowe są monitorowane na doziemienie. Dostosowanie tekstów użytkownika z poziomu centrali lub oprogramowania Cerberus-Engineering-Tool. Pamięć do 2000 zdarzeń zapisanych wg różnych kryteriów. Automatyczna zmiana czasu z letniego na zimowy. Automatyczne wczytanie i konfiguracja wszystkich urządzeń C-NET, umożliwiająca natychmiastowe i proste uruchomienie systemu. Dane mogą być przesłane za pomocą programu do zdalnego dostępu Cerberus-Remote.

Zastosowanie

FC724-ZA idealnie nadaje się do dużych aplikacji takich jak np. zakłady przemysłowe, oddziały banków, kompleksy biurowe itp. Elastyczne możliwości sieciowania central umożliwiają stosowanie centrali FC724-ZA do rozległych systemów
Moduły rozszerzeń i akcesoria muszą być zamawiane osobno.

Zapytaj o produkt