Oferta

Siemens Centrala Modułowa FC726-ZA

cena netto
Najważniejsze cechy
  • Liczba adresów - Max. 1512
  • Liczba petli - Pętle z modułami rozszerzeń -> 4 pętle lub 8 linii otwartych C-NET -> maks. 20 (4 linie na kartę)
  • Programowalne wej/wyj - Max. 60 (12 na kartę)
  • Wyjścia przekaźnikowe - 1x RT alarm; 1x awaria
  • Nadzorowane wyjście - 1 x RT alarm; 1 x RT awaria 2 x sygnalizatory
  • Pojemność akumulatora - 2 x 12 V, 45 Ah
  • Informacje

Centrala FC726-ZA (4-pętle, maks. 28) jest modułową centralą pożarową ze zintegrowanym panelem obsługowym, przetwarzającą sygnały nawet z 1512 adresowalnych urządzeń Cerberus PRO. Wbudowana kaseta na karty rozszerzeń umożliwia rozbudowę o dodatkowe linie pętlowe (C-NET) lub karty WE/WYJ. Karty rozszerzeń można wymieniać bez konieczności wyłączania zasilania centrali.
Centrala może pracować jako jednostka autonomiczna lub sieciowa. Może być programowana za pomocą przyjaznego użytkownikowi oprogramowania Cerberus-Engineering-Tool umożliwiając tworzenie systemów o dużej wszechstronności. Do 32 stacji (central i konsoli) może być połączonych w ramach jednego klastra (C-WEB/SAFEDLINK), lub do 16 w przypadku podłączenia do systemu zarządzającego. W przypadku światłowodowej sieci szkieletowej (C-WEB/LAN) może być połączone do 14 klastrów z 16 centralami każdy. Ta topologia sieci jest zgodna z normą EN54 dla połączenia maksymalnie 64 stacji.
Wszystkie linie dozorowe są monitorowane na doziemienie. Dostosowanie tekstów użytkownika z poziomu centrali lub oprogramowania Cerberus-Engineering-Tool. Pamięć do 2000 zdarzeń zapisanych wg różnych kryteriów. Automatyczna zmiana czasu z letniego na zimowy. Automatyczne wczytanie i konfiguracja wszystkich urządzeń C-NET, umożliwiająca natychmiastowe i proste uruchomienie systemu. Dane mogą być przesłane za pomocą programu do zdalnego dostępu Cerberus-Remote.
FC726 idealnie nadaje się do bardzo dużych aplikacji takich jak np. kompleksy biurowe, kampusy uniwersyteckie itp. Elastyczne możliwości sieciowania central umożliwiają stosowanie centrali FC726-ZA do rozległych systemów
Moduły rozszerzeń i akcesoria muszą być zamawiane osobno.

Zapytaj o produkt