Top50

NETSTATION 4

560,00 zł cena netto
Najważniejsze cechy
  • Do 128 kamer IP na jeden serwer
  • Zaawansowana detekcja ruchu
  • Znaczniki archiwum
  • Wsparcie dla kamer typu „FishEye”
  • Zaawansowane archiwum wideo
  • Wielowarstwowe e-mapy
  • Obsługa wielostrumieniowa
  • Integracja z POS
  • Informacje
  • Galeria

NetStation to zaawansowany system sieciowy dedykowany do nagrywania obrazu oraz dźwięku. Współpracuje z kamerami IP oraz analogowymi. NetStation opiera się na aplikacji VDR-S używanej systemach DVR dla komputerów klasy PC. System VDR-S pracuje niezawodnie od 5 lat na ponad 35 000 instalacjach na całym świecie. NetStation jest rozwiązaniem gwarantującym stabilność i funkcjonalność.

NetStation to system hybrydowy –  z 64 kamer 16 może być kamerami analogowymi, a pozostałe 48 – kamerami IP. Rozwiązanie hybrydowe polegające na połączeniu kamer analogowych i IP sprawdza się wszędzie tam, gdzie istniejąca analogowa instalacja CCTV wymaga rozbudowy o kamery IP. W tej sytuacji użytkownicy mogą wykorzystać istniejącą instalację, co zdecydowanie zmniejsza koszt modernizacji sieci. Sygnał z kamer analogowych jest przetwarzany przez kartę przechwytywania video, zainstalowanej w obudowie serwerowej NetStation. NetStation jest kompatybilny z większością kamer i serwerów IP produkowanych przez wiodących producentów. Płynne skalowanie oprogramowania pozwala na dowolne dostosowywanie wielkości instalacji zależnie od potrzeb użytkownika. Aktualizacje oprogramowania powodują, że użytkownik zawsze posiada dostęp do najnowszych rozwiązań w sektorze CCTV. NetStation doskonale sprawuje się w małych instalacjach oraz zaawansowanych systemach CCTV. Interfejs użytkownika powstał dzięki ciągłej współpracy producenta z użytkownikami, dzięki czemu stworzono niezwykle funkcjonalne rozwiązania. NetStation współpracuje z najnowszymi kamerami IP pracującymi w standardach HDTV. Kamery IP zapewniają obraz w rozdzielczości kilka razy większej niż PAL/NTSC ustanawiają nowe standardy jakości obrazu w systemach CCTV.

Dokładne zdefiniowanie zadań na osi czasu jest niezbędne, dla poprawnego działania każdego systemu CCTV. Harmonogram zadań w systemie NetStation jest narzędziem odpowiadającym za zarządzanie pracą kamer, kanałów audio, wejść i wyjść alarmowych oraz alarmów systemowych. Harmonogram zadań przedstawiany jest na diagramie graficznym ukazującym 7 dni tygodnia z podziałem na 15 minutowe odcinki. Załączenie konkretnego zadania może się odbywać na podstawie czasu oraz dyskretnego wejścia. Harmonogram może inicjować akcje, takie jak nagrywanie audio i video, przełączenie wyjścia, wysłanie wiadomości email z dołączonym zdjęciem z wybranej kamerylub automatyczne połączenie z klientem VDR-C poprzez sieć LAN czy połączenie Dial-up.

Zdalny dostęp do serwera jest realizowany przez aplikacje kliencka VDR-C działającą na systemach operacyjnych MS Windows. Funkcjonalność aplikacji VDR-C jest bardzo rozbudowana, a czasami wręcz jednakowa jak aplikacji serwera NetStation. Pośród innych funkcji mamy do dyspozycji zaawansowane archiwa i wszystkie funkcje do zarządzania nagraniami video. Obraz video może być również nagrywany po stronie klienta VDR-C. Ta użyteczna funkcja pozwala na przechowywanie nagrań w dwóch różnych miejscach.  Dodatkową zaletą klienta VDR-C jest możliwość instalacji zarówno na komputerze PC, jak i na wielu urządzeniach mobilnych,również telefonach korzystających z systemów  Windows Mobile lub Symbian.

Załączniki
Zapytaj o produkt